1x
Asla Gözlerini Kaçırma 2018 HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 2 Yorum 1,086 Görüntülenme

Asla Gözlerini Kaçırma 2018 HD FULL 1080p İzle

(2018)

Yönetmen:

{"florian-henckel-von-donnersmarck2":{"tur":"2","isim":"Florian Henckel von Donnersmarck","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/florian-henckel-von-donnersmarck.jpg"}}

Oyuncular:

{"tom-schilling1":{"tur":"1","isim":"Tom Schilling","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tom-schilling.jpg"},"paula-beer1":{"tur":"1","isim":"Paula Beer","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/paula-beer.jpg"},"sebastian-koch1":{"tur":"1","isim":"Sebastian Koch","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sebastian-koch.jpg"},"saskia-rosendahl1":{"tur":"1","isim":"Saskia Rosendahl","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/saskia-rosendahl.jpg"},"oliver-masucci1":{"tur":"1","isim":"Oliver Masucci","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/oliver-masucci.jpg"},"ina-weisse1":{"tur":"1","isim":"Ina Weisse","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ina-weisse.jpg"},"yevgeni-sidikhin1":{"tur":"1","isim":"Yevgeni Sidikhin","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/yevgeni-sidikhin.jpg"},"hans-uwe-bauer1":{"tur":"1","isim":"Hans-Uwe Bauer","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hans-uwe-bauer.jpg"},"johanna-gastdorf1":{"tur":"1","isim":"Johanna Gastdorf","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/johanna-gastdorf.jpg"},"ben-becker1":{"tur":"1","isim":"Ben Becker","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ben-becker.jpg"},"jonas-dassler1":{"tur":"1","isim":"Jonas Dassler","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jonas-dassler.jpg"},"ulrike-c-tscharre1":{"tur":"1","isim":"Ulrike C. Tscharre","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ulrike-c-tscharre.jpg"}}

Asla Gözlerini Kaçırma Film Konusu


Bu filmde Kurt Barnert adında bir sanatçı vardır ve bu sanatçı, geçmişinden kurtulamamaktadır. Bulunduğu dönem Nazilerin olduğu bir dönemdir ve bu dönemde ise komünizm kontrolünde yaşamış oldukları şeyler vardır. Kurt Barnert, doğu Almanya’dan batı Almanya’ kaçmıştır ve burada sanatçı kişiliğine odaklanmıştır. Bakalım Asla gözlerini kaçırma filminde Kurt Barnert’in başından neler geçecek ve aynı zamanda izleyiciyi neler beklemektedir? Bu film romantizmi de içermektedir. Yapım olarak ise Almanya ve Rusya yapımı bir filmdir. Öte yandan bu filmin yönetmeni Florian Henckel Von Donnersmarck’dir ve 2018 yılında izleyicisi ile buluşmuştur. Paula Beer, Saskia Rosendahl, Tom Schilling ve Sebastian Koch gibi oyuncular yer almaktadır.

Asla Gözlerini Kaçırma izle adlı dram ve gerilim filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


2018 yapımı olarak vizyonda dram ve gerilim film türünde yer alan Asla Gözlerini Kaçırma izle filmi istekleriniz doğrultusunda sitemizde türmçe dublaj ve hd kalitede yer alarak sizleri ekranların başına davet ediyor...

 

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)