1x
Ateşten Kalbe Akıldan Dumana 1998 Filmi HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 2,012 Görüntülenme

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana 1998 Filmi HD 1080p İzle

(1998)

Yönetmen:

{"guy-ritchie2":{"tur":"2","isim":"Guy Ritchie","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/guy-ritchie.jpg"}}

Oyuncular:

{"jason-flemyng1":{"tur":"1","isim":"Jason Flemyng","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jason-flemyng.jpg"},"dexter-fletcher1":{"tur":"1","isim":"Dexter Fletcher","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/dexter-fletcher.jpg"},"nick-moran1":{"tur":"1","isim":"Nick Moran","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nick-moran.jpg"}}

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana Film Konusu


Ateşten Kalbe Akıldan Dumana, Son 20 senenin en başarılı yönetmenlerinden birisi olan Guy Ritchie’nin 2000 senesinde çekmiş olduğu Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izle filmi, Dahice bir plan yaparak kumarda yüksek bir para kazanmayı hedefleyen 4 arkadaşın hikayesini anlatıyor. Özellikle aksiyon filmlerinin yıldız ismi Jason Staham’ın en iyi performanslarından birisi olan film, olaylar silsilesi içerisinde şekil alan ve yer yer komedi yer yer de heyecanı bir arada harmanlayan bir yapıya sahip olmaktadır. Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin senaryo kanadında almış olduğu ödüller de zaten ne denli etkin bir anlatıda olduğunu kanıtlamaktadır. Her sahnesi daha da eğlenceli ilerleyen bu film, bir çırpıda izleyip bitirebileceğiniz türden yapımlar arasında.

Detaylı Bilgi


Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izle filmi, Dahice bir plan yaparak kumarda yüksek bir para kazanmayı hedefleyen 4 arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin senaryo kanadında almış olduğu ödüller de zaten ne denli etkin bir anlatıda olduğunu kanıtlamaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?