1x
Ayı Paddington 2 Filmi HD 1080p Full Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 2,147 Görüntülenme

Ayı Paddington 2 Filmi HD 1080p Full Film izle

(2017)

Yönetmen:

{

Oyuncular:

{"hugh-bonneville1":{"tur":"1","isim":"Hugh Bonneville","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hugh-bonneville.jpg"},"sally-hawkins1":{"tur":"1","isim":"Sally Hawkins","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sally-hawkins.jpg"},"julie-walters1":{"tur":"1","isim":"Julie Walters","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/julie-walters.jpg"},"jim-broadbent1":{"tur":"1","isim":"Jim Broadbent","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jim-broadbent.jpg"},"hugh-grant1":{"tur":"1","isim":"Hugh Grant","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hugh-grant.jpg"},"madeleine-harris1":{"tur":"1","isim":"Madeleine Harris","resim":""},"ben-miller1":{"tur":"1","isim":"Ben Miller","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ben-miller.jpg"},"daniel-stisen1":{"tur":"1","isim":"Daniel Stisen","resim":""},"sanjeev-bhaskar1":{"tur":"1","isim":"Sanjeev Bhaskar","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sanjeev-bhaskar.jpg"},"robbie-gee1":{"tur":"1","isim":"Robbie Gee","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/robbie-gee.jpg"},"kobna-holdbrook-smith1":{"tur":"1","isim":"Kobna Holdbrook-Smith","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/kobna-holdbrook-smith.jpg"},"jamie-demetriou1":{"tur":"1","isim":"Jamie Demetriou","resim":""}}

Ayı Paddington 2 Film Konusu


Paddington, Brown’lar ile birlikte güzel bir şekilde yaşamaktadır ve aynı zamanda bulunduğu yerdeki diğer sakinlerde Paddington’dan oldukça memnundur. Öte yadan ise Paddington, teyzesi olan Lucy için bir kitap almak istemektedir. Doğum günü için bir kitap almaya karar vermiştir ve bunun için ise bir işte çalışır. Her geçen gün kitabı almaya doğru ilerlediği sırada beklenmeyen bir şey olur ve kitap bir şekilde çalınır. Bu durum karşısında elbette Paddington öylece boş durmaz ve Brown ailesi ile birlikte hırsızı bulmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. bayan escort istanbul Bakalım Paddington ve Brown ailesi, kitabı çalmış olan hırsızı yakalayabilmeyi başarabilecekler mi yoksa başarısız mı olacaklar?

Ayı Paddington 2 izle adlı animasyon, aile ve komedi filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


En çok sevilen 2017 animasyon filmler arasında yer alan Ayı Paddington 2 izle filmi konu olarak aile, animasyon ve macera konularını bir araya getiren film 7,2 imdb puanı ile sinema severlerin karşısına çıkıyor...

Ayı Paddington 2 izle


Ayı Paddington 2 izle filmi 2017 animasyon filmleri kategorisinde yer alan başarılı film sitemizde filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede ücretsiz ve hızlı film izleme ayrıcalığını yaşayın... beyoğlu escort

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?