1x
Büyük Lebowski 1998 Filmi 1080p FULL HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1,982 Görüntülenme

Büyük Lebowski 1998 Filmi 1080p FULL HD izle

(1998)

Yönetmen:

{"joel-coen2":{"tur":"2","isim":"Joel Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joel-coen.jpg"},"ethan-coen2":{"tur":"2","isim":"Ethan Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ethan-coen.jpg"}}

Oyuncular:

{"jeff-bridges1":{"tur":"1","isim":"Jeff Bridges","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jeff-bridges.jpg"},"john-goodman1":{"tur":"1","isim":"John Goodman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/john-goodman.jpg"},"julianne-moore1":{"tur":"1","isim":"Julianne Moore","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/julianne-moore.jpg"}}

Büyük Lebowski Film Konusu


Büyük Lebowski, Sinemasal anlamda Coen Kardeşler’İn ortaya çıkardığı birçok kara mizah hikayesi, pek çok sinemacıya ilham kaynağı olmaktadır. İşte bu kapsamda Büyük Lebowski de, karakterlerinin efsanevi diyalogları ve gerçekten de her izleyişinizde ortaya çıkan harika çıkarımlar sayesinde bir hayli etkili filmlerden birisi olarak kabul edilir. Büyük Lebowski izle, aslında hiçbir olayın içerisine girmeyen ve hayatı bira ile bowlingden ibaret olan bir adamın karışmış olduğu olaylar silsilesine mizahi açıdan yüksek bir anlatı eşliğinde seyircisini dahil etmektedir. Ki bu anlatı her geçen sahnede Coen Biraderler’in mizahi gücünü de ortaya çıkardığı an bir hayli etkili olmaktadır. Sahne sahne şekil alan muazzam kara mizah bu filmde sizleri fazlasıyla memnun edecek.

Detaylı Bilgi


Büyük Lebowski Türkçe dublaj full hd izle 1998, Sinemasal anlamda Coen Kardeşler’İn ortaya çıkardığı birçok kara mizah hikayesinden birisidir.

Büyük Lebowski izle, aslında hiçbir olayın içerisine girmeyen ve hayatı bira ile bowlingden ibaret olan bir adamın karışmış olduğu olaylar silsilesine mizahi açıdan yüksek bir anlatı eşliğinde seyircisini dahil etmektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?