1x
Denizin Şarkısı 2014 Filmi HD 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 5,067 Görüntülenme

Denizin Şarkısı 2014 Filmi HD 1080P İzle

(2014)

Yönetmen:

{"tomm-moore2":{"tur":"2","isim":"Tomm Moore","resim":""}}

Denizin Şarkısı Film Konusu


Denizin Şarkısı, Animasyonun usta isimlerinden birisine dönüşen Tom Moore’un, Oscar’da en iyi animasyonda adaylık alan filmi Denizin Şarkısı, naif bir kızın gözünden dünyayı anlatmaktadır. Aslında film iki kardeşin var olma çabasıdır. Annelerinin ölümü sonrasında babalarıyla kötü bir dönemde olan kardeşlerin denize geri dönme çabalarını da fantastik bir gerçekçilikle aktarmaktadır film. Her sahnesinde özgün çizimler ve en önemlisi de naiflik konusunda muazzam bir anlatıyla bütünleşen Denizin Şarkısı izle filmi her açıdan başarılı, her açıdan da izlenilirliği bir hayli başarılı kılmaktadır. Denizin Şarkısı gibi etkili bir filme odaklanmak sizin ve çocuklarınızın sinema anlayışını da her daim geliştirici güzellikler sığdırmayı başarmış olacaktır. İyi seyirler.

Detaylı Bilgi


Denizin Şarkısı Türkçe dublaj full hd izle 2014 filmi her açıdan başarılı, her açıdan da izlenilirliği bir hayli başarılı kılmaktadır.

Oscar’da en iyi animasyonda adaylık alan filmi Denizin Şarkısı, naif bir kızın gözünden dünyayı anlatmaktadır. Aslında film iki kardeşin var olma çabasıdır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?