1x
Duyguların Rengi 2011 Filmi HD 1080P Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,103 Görüntülenme

Duyguların Rengi 2011 Filmi HD 1080P Full İzle

(2011)

Yönetmen:

{"tate-taylor2":{"tur":"2","isim":"Tate Taylor","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tate-taylor.jpg"}}

Oyuncular:

{"emma-stone1":{"tur":"1","isim":"Emma Stone","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emma-stone.jpg"},"viola-davis1":{"tur":"1","isim":"Viola Davis","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/viola-davis.jpg"},"octavia-spencer1":{"tur":"1","isim":"Octavia Spencer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/octavia-spencer.jpg"}}

Duyguların Rengi Film Konusu


Duyguların Rengi izle, gizli bir yazı projesinde bir araya gelen ve birbirine her geçen gün daha da yakınlaşan 3 farklı kadının hikayesine odaklanmaktadır. Yazma tutkusu bulunan üç kadının buluşup ortaya çıkardıkları dokunaklı hikayelerin etrafında dolaşan filmin yönetmen Tate Taylor. Oyuncu kadrosunda ise Emma Stone, Viola Davis ve Octavia Spencer’in yer aldığı bu film, izleyicisiyle birebir iletişim kurmayı başarabilen, etkili bir anlatı. Bu sebepten dolayı da oyunculukların da birbiriyle kurduğu uyum sayesinde de seyirlik açısından da denenebilir bir yapısı bulunuyor film. Hepiniz açısından şimdiden güzel seyirler dileriz. Duyguların Rengi’ndeki bu etkileşimi her açıdna başarılı ve izlenebilir bir şekilde bulacaksınız.

Detaylı Bilgi


Duyguların Rengi Türkçe dublaj izle, gizli bir yazı projesinde bir araya gelen ve birbirine her geçen gün daha da yakınlaşan 3 kadının hikayesini anlatıyor.

Yazma tutkusu bulunan üç kadının buluşup ortaya çıkardıkları dokunaklı hikayelerin etrafında dolaşan filmin yönetmen Tate Taylor. Oyuncu kadrosunda ise Emma Stone, Viola Davis ve Octavia Spencer’in yer aldığı bu film, izleyicisiyle birebir iletişim kurmayı başarabilen, etkili bir anlatı.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?