1x
Kan Dökülecek 2007 Filmi 1080p HD FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 2,357 Görüntülenme

Kan Dökülecek 2007 Filmi 1080p HD FULL izle

(2007)

Yönetmen:

{"paul-thomas-anderson2":{"tur":"2","isim":"Paul Thomas Anderson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/paul-thomas-anderson.jpg"}}

Oyuncular:

{"daniel-daylewis1":{"tur":"1","isim":"Daniel DayLewis","resim":""},"paul-dano1":{"tur":"1","isim":"Paul Dano","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/paul-dano.jpg"},"ciaran-hinds1":{"tur":"1","isim":"Ciar\u00e1n Hinds","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ciaran-hinds.jpg"}}

Kan Dökülecek Film Konusu


Kan Dökülecek, Yönetmen Paul Thomas Anderson önderliğinde çekilen ve başrolünde Oscarlı aktör Daniel Day Lewis İle Paul Dano’nun yer aldığı Kan Dökülecek izle, 1900’lü yılların başında geçmektedir. Issız bir bölgede petrol arayışında olan Daniel Plainview ismindeki bir adamı anlatan filmde, daha fazlasını isteme ve hırsına hakim olamama gibi kavramlarla bir şekil alacak gerilim tonları kendisini göstermektedir. Ki bu kapsamda bakıldığında da zaten film yönetmenin alışılageldik her eserinde olduğu gibi sakin bir gerilim tonlamasını görsellik ile oyunculuk açısından güçlü olan detaylar eşliğinde aktarabilmektedir. Bu özellikleriyle de takdire şayan bir yapısı olduğunu bilmenizi isteriz Kan Dökülecek filminin hepiniz için şimdiden güzel seyirler olmasını dileriz.

Detaylı Bilgi


Kan Dökülecek Türkçe dublaj izle, Yönetmen Paul Thomas Anderson'un çektiği ve başrolünde Oscarlı aktör Daniel Day Lewis İle Paul Dano’nun yer alıyor.

Kan Dökülecek filmi, 1900’lü yılların başında geçmektedir. Issız bir bölgede petrol arayışında olan Daniel Plainview ismindeki bir adamı anlatan filmde, daha fazlasını isteme ve hırsına hakim olamama gibi kavramlarla bir şekil alacak gerilim tonları kendisini göstermektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?