1x
Kırmızı Fenerler Filmi HD 1080p FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 2,356 Görüntülenme

Kırmızı Fenerler Filmi HD 1080p FULL izle

(1991)

Yönetmen:

{"yimou-zhang2":{"tur":"2","isim":"Yimou Zhang","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/yimou-zhang.jpg"}}

Oyuncular:

{"li-gong1":{"tur":"1","isim":"Li Gong","resim":""},"jingwu-ma1":{"tur":"1","isim":"Jingwu Ma","resim":""},"saifei-he1":{"tur":"1","isim":"Saifei He","resim":""}}

Kırmızı Fenerler Film Konusu


Kırmızı Fenerler, Yeni Çin sinemasının çıkış yapmasını sağlayan yönetmenlerden birisi olan Yimou Zhang’ın çekmiş olduğu Kırmızı Fenerler izle, 1991 senesinde pek çok film festivalini de ödülle tamamlayan yapımlar arasında yer edinmektedir. Yönetmen gerek karakter betimleri, gerekse renk tonlamalarıyla kendisine özgün bir kadraj olduğunu bu filmde kanıtlamaktadır. Filmin konusu ise 19 yaşındaki genç bir kızın toprak sahibi olan 50 yaşındaki bir adamla evliliği üzerinedir. Ancak adamın 3 tane daha karısı vardır ve dev bir malikhaneye sahiptir. Bu üç kadının arasındaki çekişmeler üzerinden şekil alan yapım gerçekten de sahip olduğu temanın aktarımı açısından takdire şayan birçok etkileşimi de seyircisiyle paylaşmayı iyi başarmaktadır.

Detaylı Bilgi


Kırmızı Fenerler Türkçe dublaj full hd izle, 1991 senesinde pek çok film festivalini de ödülle tamamlayan yapımlar arasında yer edinmektedir.

Çinde varlıklı bir lord ile genç bir kadın evlenir ama adamın 3 tane daha karısı vardır, genç kadın ile diğer kadınlar arasındaki çekişmeyi anlatan filmin imdb puanı 8,2dir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?