1x
Koruyucu 2019 Filmi HD FULL 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 1,782 Görüntülenme

Koruyucu 2019 Filmi HD FULL 1080P İzle

(2019)

Koruyucu Film Konusu


Koruyucu, Gerilimin yüksek olduğu aksiyon filmleri korumacı ruhun fazlalaşması ile daha da harika etkileri beraberinde getirmektedir. Gece kulübünde fedai olarak görev yapan 50’li yaşlarda ki Lucas düşünce yapısı ve önemsediği tek kişi kızıdır. Kızının hayatı için her şeyi göze alması ne denli örnek bir baba olduğunu da göstermektedir. Henüz 8 yaşında olan kızı Sarah huzurlu ve rahat bir hayatı sürebilmesi için çaba göstermektedir. Çalıştığı kulüpte kontrolü kaybedip müşterilerle tartışması onu işinden edecektir. Kızına bakabilmek için çalışmak zorunda olan Lucas, başka bir kulüpte işe başlar. Yeni başladığı kulüpte işler bambaşka yöne doğru gitmeye başlar. Olayların karışması ile kızı tehlikeye giren Lucas, artık kızının yaşamı için onun koruyucu kimliği ile savunması gerekir. Bunu yapmak için ise tek şansı savaşmaktır. Oldukça heyecan verici film izleyicisine aksiyon dolu anlar sunuyor.

Detaylı Bilgi


Koruyucu izle Türkçe dublaj, Gerilimin yüksek olduğu aksiyon filmleri korumacı ruhun fazlalaşması ile daha da harika etkileri beraberinde getirmektedir.

Kızının hayatı için her şeyi göze alması ne denli örnek bir baba olduğunu da göstermektedir. Henüz 8 yaşında olan kızı Sarah huzurlu ve rahat bir hayatı sürebilmesi için çaba göstermektedir

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?