1x
Onur Savaşı 2012 Filmi FULL 1080p HD İzle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
8.3 IMDB Puanı 2,866 Görüntülenme

Onur Savaşı 2012 Filmi FULL 1080p HD İzle

(2012)

Yönetmen:

{"thomas-vinterberg2":{"tur":"2","isim":"Thomas Vinterberg","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/thomas-vinterberg.jpg"}}

Oyuncular:

{"mads-mikkelsen1":{"tur":"1","isim":"Mads Mikkelsen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mads-mikkelsen.jpg"},"thomas-bo-larsen1":{"tur":"1","isim":"Thomas Bo Larsen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/thomas-bo-larsen.jpg"},"annika-wedderkopp1":{"tur":"1","isim":"Annika Wedderkopp","resim":""}}

Onur Savaşı Film Konusu


Onur Savaşı, 2012 senesinde hem Dinamarka’da hem de yurtdışında pek çok film festivallerinde övgüler alan Onur Savaşı izle, eşinden ayrıldıktan sonra kendi haline yaşamaya çalışan bir adamın başına gelenleri konu edinmektedir. Ufak bir kasabada yaşayan ve başına gelen iftira sonrasında hayata karşı bambaşka bir konumda durma zorunda kalan bir adamı anlatan film, her sahnesinde rahatsız edici bir gerçekçilikle sinemasal anlamda büyülü bir anlatı oluşturuyor. Son dönemlerin usta isimlerinden Mads Mikkelsen’in başrolüne yerleştiği film, küçük bir çocuk tarafından ortaya atılan bir söylem sonrasında hayatı allak bullak olan bir adamı konu edinmektedir. Farklı atmosferi ve başarılı senaryosu sayesinde bu filmi her açıdan etkili bulacaksınız.

Detaylı Bilgi


Onur Savaşı izle türkçe dublaj full hd, 2012 senesinde hem Dinamarka’da hem de yurtdışında pek çok film festivallerinde övgüler almıştır.

Tek başına yaşıyan bir öğretmen oğlunun vekaletini almak için uğraşırken birde yeni birisiyle tanışır, herşey iyi giderken küçük bir yalanla tekrardan bozulur.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?