1x
Oyun 2016 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 3,179 Görüntülenme

Oyun 2016 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2016)

Yönetmen:

{"henry-joost2":{"tur":"2","isim":"Henry Joost","resim":""}}

Oyuncular:

{"emma-roberts1":{"tur":"1","isim":"Emma Roberts","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emma-roberts.jpg"},"dave-franco1":{"tur":"1","isim":"Dave Franco","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/dave-franco.jpg"},"juliette-lewis1":{"tur":"1","isim":"Juliette Lewis","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/juliette-lewis.jpg"},"emily-meade1":{"tur":"1","isim":"Emily Meade","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emily-meade.jpg"},"samira-wiley1":{"tur":"1","isim":"Samira Wiley","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/samira-wiley.jpg"},"jonny-beauchamp1":{"tur":"1","isim":"Jonny Beauchamp","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jonny-beauchamp.jpg"},"toshiko-onizawa1":{"tur":"1","isim":"Toshiko Onizawa","resim":""},"marko-caka1":{"tur":"1","isim":"Marko Caka","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/marko-caka.jpg"},"machine-gun-kelly1":{"tur":"1","isim":"Machine Gun Kelly","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/machine-gun-kelly.jpg"},"miles-heizer1":{"tur":"1","isim":"Miles Heizer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/miles-heizer.jpg"},"arielle-vandenberg1":{"tur":"1","isim":"Arielle Vandenberg","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/arielle-vandenberg.jpg"},"marc-john-jefferies1":{"tur":"1","isim":"Marc John Jefferies","resim":""}}

Oyun Film Konusu


2016 Amerikan yapımı olan film gerilim türündedir. Birçok kişi tarafından oldukça beğenilen filmin yönetmenlik koltuğunda Ariel Schulman ve Henry Joost oturmaktadır. Filmin konusu’ da oldukça ilginç. Zira film, sanal ortamda oynanan doğruluk mu cesaret mi oyununu konu alıyor. Oyun, zaman geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İlerleyen saatlerde oyunu artık arkadaşları değil, kimliği belirsiz kişiler yönlendiriyor. Çok geçmeden farkına varan arkadaş grubu, kendilerini tehlikeli bir arkadaş grubunun içerisinde bulur. 2016 Yılı içerisinde ülkemizde’ de vizyona giren film 40 bin kişi tarafından izlenmiştir. Ayrıca filmde Emma Roberts, Dave Franco ve Emiliy Meade gibi isimler yer alıyor. Gerilim filmi tutkunları için unutulmaz bir seçim olmuştur.

Detaylı Bilgi


Harika gerilim filmi olarak 2016 sinemasının seçkin filmlerinden biri olan Nerve oyun filmi gerilim severlere önereceğimiz nitelikte bir filmdir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?