1x
Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar 2018 HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 1 Yorum 2,937 Görüntülenme

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar 2018 HD FULL 1080p İzle

(2018)

Yönetmen:

{"adam-robitel2":{"tur":"2","isim":"Adam Robitel","resim":""}}

Oyuncular:

{"lin-shaye1":{"tur":"1","isim":"Lin Shaye","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lin-shaye.jpg"},"leigh-whannell1":{"tur":"1","isim":"Leigh Whannell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/leigh-whannell.jpg"},"angus-sampson1":{"tur":"1","isim":"Angus Sampson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/angus-sampson.jpg"}}

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar Film Konusu


Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar, Kurtarma görevlerinin üstadı Dr. Elise Rainier bu kez farklı bir görev için kurtarma görevinde bulur kendini. Oldukça iyi çözümlemeler sunan ve son derece etkileyici çalışmalara el atan doktora bu kez asistanları yardım edecektir. Ruhlar gölgesi: son anahtar filmi hem keyifli hem de merak açısından oldukça heyecan verici bir filmdir. Bu zorlu kurtarma görevinde Dr. Elise yardımcı olacak olan asistan Specs ve asistan Tucker yer almaktadır. Farklılıklarla dolu bu kurtarma operasyonu bilindiğin aksine çok büyük farklılıkları bünyesinde bulundurmaktadır. Doktorun hayatı süresince en zorlu ve korkutucu savaşın içinde olması gereklidir. Bunun sebebi ise olaylar tamamen kişisel olduğu içindir. Ailesi ile ilgili meseleyi çözmesi gereken bir durum olması da daha fazla hassasiyet gerektirmektedir.

Detaylı Bilgi


Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar izle türkçe dublaj full hd 2018, Kurtarma görevlerinin üstadı Dr. Elise kendisini farklı bir kurtarma görevinde bulur.

Doktorun hayatı süresince en zorlu ve korkutucu savaşın içinde olması gereklidir. Bunun sebebi ise olaylar tamamen kişisel olduğu içindir. Ailesi ile ilgili meseleyi çözmesi gereken bir durum olması da daha fazla hassasiyet gerektirmektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)