1x
Spotlight 2015 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 2,430 Görüntülenme

Spotlight 2015 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2015)

Yönetmen:

{"tom-mccarthy2":{"tur":"2","isim":"Tom McCarthy","resim":""}}

Oyuncular:

{"mark-ruffalo1":{"tur":"1","isim":"Mark Ruffalo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mark-ruffalo.jpg"},"michael-keaton1":{"tur":"1","isim":"Michael Keaton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/michael-keaton.jpg"},"rachel-mcadams1":{"tur":"1","isim":"Rachel McAdams","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rachel-mcadams.jpg"}}

Spotlight Film Konusu


Spotlight, En İyi Film oscarı başta olmak üzere katıldığı birçok törenden eli kesinlikle boş dönmeyen Spotlight izle, Amerika’da patlak veren kilise olaylarını öne çıkartan Spotlight gazetesinin gerçek mücadelesine odaklanmaktadır. Film, kiliselerde seneler boyunca var olan çocuk tacizliğini ortaya çıkarmak için büyük çabalar gösteren bir avuç gazetecinin mücadelesini anlatıyor. Micheal Keateon ve Marf Ruffalo gibi birçok önemli Hollywood yıldızını bir arada toplayan film, izlenebilirlik açısından güçlü bir yapıda. Yönetmenliğini Thomas McCarthy’nin yaptığı film gerçekten de izlenebilirliği hızlı ve başarılı bir yapıda şekil almaktadır. Bu kapsamda da sizler izlediğiniz filmin gerçekçi yanlarıyla bir hayli etkili filmin genel yapısına doğrudan odaklanmayı başarmış olacaksınız.

Detaylı Bilgi


Spotlight Türkçe dublaj izle full hd, Amerika’da patlak veren kilise olaylarını öne çıkartan Spotlight gazetesinin gerçek mücadelesine odaklanmaktadır.

Yönetmenliğini Thomas McCarthy’nin yaptığı film gerçekten de izlenebilirliği hızlı ve başarılı bir yapıda şekil almaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)