1x
Ters Yüz 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 5 Yorum 15,011 Görüntülenme

Ters Yüz 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2015)

Yönetmen:

{"pete-docter2":{"tur":"2","isim":"Pete Docter","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/pete-docter.jpg"},"ronnie-del-carmen2":{"tur":"2","isim":"Ronnie Del Carmen","resim":""}}

Ters Yüz Film Konusu


Ters Yüz, Animasyon dalında en iyi Oscar ödülünü kazanan Ters Yüz, Disney Pixar ortaklığında unutulmaz bir eser olarak da kabul edilebilir. Filmin genel tonu göz önüne alındığında da zaten küçük bir kız çocuğunu kontrol eden duyguları üzerinden şekil alan başarılı bir yapıda ilerleyişi bir hayli etkili. Özellikle beş duyu üzerinden şekil alan bir anlatının niteliği göz önüne alındığında da zaten Ters Yüz’ün genel konumu hem dinamik, hem de etkin bir şekilde muazzam bir anlatıyla buluşmaktadır. Çizgisel anlamda da geniş bir betim düzenine sahip olan Ters Yüz’ü hem sizler hem de çocuklarınız çok ama çok sevip benimsemiş olacaktır. Bu film mutlaka arşivinizde yer almalı.

Detaylı Bilgi


Ters Yüz Türkçe dublaj izle full hd 2015, Animasyon dalında en iyi Oscar ödülünü kazanan Ters Yüz, Disney Pixar ortaklığında yapılmıştır. Çizgisel anlamda da geniş bir betim düzenine sahip olan Ters Yüz’ü hem sizler hem de çocuklarınız çok ama çok sevip benimsemiş olacaktır. Bu film mutlaka arşivinizde yer almalı.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)