1x
Ayı Teddy 2 Filmi FULL 1080p HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 2,048 Görüntülenme

Ayı Teddy 2 Filmi FULL 1080p HD izle

(2015)

Yönetmen:

{"seth-macfarlane2":{"tur":"2","isim":"Seth MacFarlane","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/seth-macfarlane.jpg"}}

Oyuncular:

{"mark-wahlberg1":{"tur":"1","isim":"Mark Wahlberg","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/mark-wahlberg.jpg"},"amanda-seyfried1":{"tur":"1","isim":"Amanda Seyfried","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/amanda-seyfried.jpg"},"jessica-barth1":{"tur":"1","isim":"Jessica Barth","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jessica-barth.jpg"},"giovanni-ribisi1":{"tur":"1","isim":"Giovanni Ribisi","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/giovanni-ribisi.jpg"},"morgan-freeman1":{"tur":"1","isim":"Morgan Freeman","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/morgan-freeman.jpg"},"liam-neeson1":{"tur":"1","isim":"Liam Neeson","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/liam-neeson.jpg"},"patrick-warburton1":{"tur":"1","isim":"Patrick Warburton","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/patrick-warburton.jpg"},"van-brockmann1":{"tur":"1","isim":"Van Brockmann","resim":""},"kt-baldassaro1":{"tur":"1","isim":"Kt Baldassaro","resim":""},"liz-morgan1":{"tur":"1","isim":"Liz Morgan","resim":""},"ronald-boone1":{"tur":"1","isim":"Ronald Boone","resim":""},"enku-gubaie1":{"tur":"1","isim":"Enku Gubaie","resim":""}}

Ayı Teddy 2 Film Konusu


2015 Amerikan yapımı olan Ayı Teddy 2, komedi, macera türündedir. Dönemin en dikkat çeken yapımlarından biri olan filmin yönetmenlik koltuğunda, Seth MacFarlane oturmaktadır. İlk filmden hatırladığımız ayıcık, artık evlenmiş ve mutlu bir hayatı vardır. Sıradan ve sakin hayatı olan ayıcık bir gün baba olmak ister. Baba olmak için her şey yolundayken, hayalleri bir anda yıkılır. Zira sperm bankasından ayıcığa kötü bir haber gelmiştir. Fiziki bir sorunu olmasa’ da insan olduğunu kanıtlamak zorundadır. ABD yasalarına göre kendini kanıtlamalı ve jüriden evet oyu almalıdır. Fakat düşündüğü şey kolay olmayacaktır. Macera ve komedinin iç içe geçtiği filmde Mark Wahlberg, Amanda Seyfirend gibi isimler yer alıyor.

Ayı Teddy 2 izle adlı komedi filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


En çok sevilen film türlerinden biri komedi filmi olarak sizlere sunacağımız 2015 komedi filmi Ayı Teddy 2 izle sizlere keyifli bir sinema şöleni vermek için bekliyor...

Ayı Teddy 2 izle


Ayı Teddy 2 izle filmi 2015 komedi filmi olarak Online Türkçe dublaj, 1080p hd ve 720p kalitede ücretsiz ve donmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?