1x
Bugün Aslında Dündü 1993 Filmi HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 3,455 Görüntülenme

Bugün Aslında Dündü 1993 Filmi HD 1080p İzle

(1993)

Yönetmen:

{"harold-ramis2":{"tur":"2","isim":"Harold Ramis","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/harold-ramis.jpg"}}

Oyuncular:

{"bill-murray1":{"tur":"1","isim":"Bill Murray","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bill-murray.jpg"},"andie-macdowell1":{"tur":"1","isim":"Andie MacDowell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/andie-macdowell.jpg"},"chris-elliott1":{"tur":"1","isim":"Chris Elliott","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chris-elliott.jpg"}}

Bugün Aslında Dündü Film Konusu


Bugün Aslında Dündü, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü. Bir televizyon programcısının gitmiş olduğu kasabada her gün aynı günü yaşadığı, sürekli aynı ana döndüğü bir zaman dilimine hapsoluşunu anlatan film, bu konuda dönemin en iyisi olmayı başarmıştır. Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır. Bu işleyişi göz önüne aldığımızda da filmi hem kendiniz, hem de çocuklarınız ya da sevdiklerinizle doyasıya bir şekilde izleyeceğiniz bir konumdadır. Bu sebepten de nostaljiye doymak istiyorsanız bu zaman dilimine hapsolan kahramanı muhakkak izlemelisiniz.

Detaylı Bilgi


Bugün Aslında Dündü Türkçe dublaj full hd izle 1993, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü.

Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?