1x
Büyük Budapeşte Oteli 2014 Filmi HD 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 2,876 Görüntülenme

Büyük Budapeşte Oteli 2014 Filmi HD 1080P İzle

(2014)

Yönetmen:

{"wes-anderson2":{"tur":"2","isim":"Wes Anderson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/wes-anderson.jpg"}}

Oyuncular:

{"ralph-fiennes1":{"tur":"1","isim":"Ralph Fiennes","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ralph-fiennes.jpg"},"f-murray-abraham1":{"tur":"1","isim":"F. Murray Abraham","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/f-murray-abraham.jpg"},"mathieu-amalric1":{"tur":"1","isim":"Mathieu Amalric","resim":""}}

Büyük Budapeşte Oteli Film Konusu


Büyük Budapeşte Oteli, Pastel tonları ve simetri açılarıyla tanınan yönetmen Wes Anderson, gerçekten de çekmiş olduğu her filmde unutulmaza oynayan bir isim. Büyük Budapeşte Oteli izle de, yönetmenin birçok önemli yıldıza yer verdiği işlerden birisi. Tilda Swinton, Andry Brody, Jude Law ve daha nice önemli isim bu filmde bir araya geliyor. Budapeşte’de geçen öyküde, otelin sahibi ve onun peşinden giden genç görevlisinin başından geçen macera, yönetmenin sahip olduğu tarzla bütünleştiği için bir hayli etkili sonuçları da ortaya çıkarmaktadır. Pek çok açısı bu filmi özel kılmaya yetmektedir zaten. Bu sebepten dolayı da izleyeceğiniz sekanslar ve unutulmaz finaliyle bu filmi çok seveceksiniz.

Detaylı Bilgi


Büyük Budapeşte Oteli full hd türkçe dublaj 2014 izle, yönetmenin birçok önemli yıldıza yer verdiği işlerden birisi film imdb puanı 8.1dir.

Budapeşte’de geçen öyküde, otelin sahibi ve onun peşinden giden genç görevlisinin başından geçen macera, yönetmenin sahip olduğu tarzla bütünleştiği için bir hayli etkili sonuçları da ortaya çıkarmaktadır. Pek çok açısı bu filmi özel kılmaya yetmektedir zaten.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?