1x
Çöküş 2004 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 10,743 Görüntülenme

Çöküş 2004 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2004)

Yönetmen:

{"oliver-hirschbiegel2":{"tur":"2","isim":"Oliver Hirschbiegel","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/oliver-hirschbiegel.jpg"}}

Oyuncular:

{"bruno-ganz1":{"tur":"1","isim":"Bruno Ganz","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bruno-ganz.jpg"},"alexandra-maria-lara1":{"tur":"1","isim":"Alexandra Maria Lara","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alexandra-maria-lara.jpg"},"ulrich-matthes1":{"tur":"1","isim":"Ulrich Matthes","resim":""}}

Çöküş Film Konusu


Çöküş, 1945 senesinin Nazi Almanyası’nı anlatan ve özellikle de yeni hayatını kaybeden usta aktör Bruno Ganz’ın müthiş oyunculuğuyla hafızalarda kalan Çöküş izle, gerçekten de her sahnesinde takdiri hak eden bir yapım. Adolf Hitler’in son günlerini ve Berlin’in çöküşünü konu edinen yapım, ortaya çıkardığı etkileşim kapsamında da bir hayli dikkat çekici bir konum oluşturmuştur. O dönem pek çok önemli adaylıklarda da yer edinen film, Hitler’i en iyi anlatan yapımlardan birisi olarak da kabul edilmektedir. Bu kapsamda da tarihe biraz ilgi duyanların bile mutlaka izlemesi gerektiğini düşündüğümüz bir yapım diyebiliriz Çöküş için. Oyunculuklar, oluşturulan atmosfer ve ortaya çıkan betim sizi bir hayli memnun edebilir.

Detaylı Bilgi


Çöküş filmi full hd Türkçe dublaj izle 2004, Bruno Ganz’ın müthiş oyunculuğuyla hafızalarda kalan gerçekten de her sahnesinde takdiri hak eden bir yapım.

Nazi Almanyasının lideri Adolf Hitlerin sekreteri Traudl Junge 2ci dünya savaşından sonra Berlin sığınağındaki Hitlerin çöküşünü anlatıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?