1x
Fargo Filmi 1996 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,673 Görüntülenme

Fargo Filmi 1996 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj İzle

(1996)

Yönetmen:

{"joel-coen2":{"tur":"2","isim":"Joel Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joel-coen.jpg"},"ethan-coen2":{"tur":"2","isim":"Ethan Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ethan-coen.jpg"}}

Oyuncular:

{"william-h-macy1":{"tur":"1","isim":"William H. Macy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/william-h-macy.jpg"},"frances-mcdormand1":{"tur":"1","isim":"Frances McDormand","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/frances-mcdormand.jpg"},"steve-buscemi1":{"tur":"1","isim":"Steve Buscemi","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/steve-buscemi.jpg"}}

Fargo Film Konusu


Fargo, Kara Mizah’ın öncü isimlerinden Coen Kardeşler, Fargo izle filmi sayesinde Oscar başta olmak üzere birçok önemli isme ulaşmıştır. Borç batağında bir adamın karısının zengin babasından para koparmak adına tutmuş olduğu iki kiralık katile karısını esir aldırtma macerasını anlatan film, pek çok açıdan dikkat çekici. Özellikle de filmde içinden çıkılması güçleşen olaylar silsilesi kara mizah kavramını daha da üst noktalara ulaştırabilmektedir. Coenler, bu anlatıda en iyi bildikleri şeyi yaparak etkili, sağlam ve sinema tarihinde önemli bir konumda yer edinecek bir düzen kurmayı başarmıştır. Bu sebepten de baştan sona muazzam kar manzaralarına sahip olan bu film sizler açısından seyirliği yüksek bir yapım olarak hatırlanacaktır.

Detaylı Bilgi


Fargo Türkçe dublaj izle, Kara Mizah’ın öncü isimlerinden Coen Kardeşler, Fargo izle filmi sayesinde Oscar başta olmak üzere birçok önemli isme ulaşmıştır.

Zengin kayın pederinden borçlarını kapatmak için para koparması gereken bir adam kiraladığı adamlara kendi karısını kaçırtır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?