1x
Gökteki Kale Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 5,274 Görüntülenme

Gökteki Kale Filmi HD FULL 1080p İzle

(1986)

Yönetmen:

{"hayao-miyazaki2":{"tur":"2","isim":"Hayao Miyazaki","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/hayao-miyazaki.jpg"}}

Oyuncular:

{"anna-paquin1":{"tur":"1","isim":"Anna Paquin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/anna-paquin.jpg"},"james-van-der-beek1":{"tur":"1","isim":"James Van Der Beek","resim":""},"cloris-leachman1":{"tur":"1","isim":"Cloris Leachman","resim":""}}

Gökteki Kale Film Konusu


Gökteki Kale, Japon animasyon ustası Hayao Miyazaki’nin en önemli işlerinden birisi Gökteki Kale izle. Ghibli Stüdyoları her zaman insan hayatına önemli noktalardan bakılmasını destekleyen işler ortaya çıkarmıştır. Ki bu kapsamda Miyazaki, bu filmde almış olduğu ödülleri sonuna kadar hak etmektedir. 1986 senesinde vizyonla buluşan filmde zamansız bir dilimde, insanların gökyüzüne şehirler inşaa ettiği bir döneme tanıklık ediyoruz. Sheeta isimli bir kızı taşıyan uçakla açılış yapan film, özellikle de madencilerden tutup da askerlere kadar birçok farklı karakteri de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu şekilde bakıldığında da zaten Miyazaki sinemasını yakından keşfetmek isteyenler açısından bu film iyi bir seçenek olacaktır. Hepiniz açısından güzel ve şamatalı bir seyirlik dileriz.

Detaylı Bilgi


Gökteki Kale Türkçe dublaj full hd izle, Japon animasyon ustası Hayao Miyazaki’nin en önemli işlerinden birisi Gökteki Kale izle.

Sihirli bir kristale sahip genç kız genç bir çocukla afsanevi uçan kaleyi aramaktadırlar aynı zamanda peşlerindeki ajanlarıda atlatmak zorundadırlar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)