1x
Güzel ve Çirkin 1991 Filmi HD FULL 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 3 Yorum 6,387 Görüntülenme

Güzel ve Çirkin 1991 Filmi HD FULL 1080P izle

(1991)

Yönetmen:

{"gary-trousdale2":{"tur":"2","isim":"Gary Trousdale","resim":""},"kirk-wise2":{"tur":"2","isim":"Kirk Wise","resim":""}}

Oyuncular:

{"paige-ohara1":{"tur":"1","isim":"Paige O\\'Hara","resim":""},"robby-benson1":{"tur":"1","isim":"Robby Benson","resim":""},"jesse-corti1":{"tur":"1","isim":"Jesse Corti","resim":""}}

Güzel ve Çirkin Film Konusu


Güzel ve Çirkin, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir. Film, Emma Watson ve Dan Stevens’ı bir araya getiren ve asırlar boyunca da her daim etkili bir masal olarak kabul edilen bir anlatıyı yeniden ortaya çıkarmaktadır. Güzel ve Çirkin, lanetlenmiş bir adamla güzel bir kadının yaşamış olduğu aşka müzikal esintilerle odaklanan bir film. Çizgi film versiyonundaki etkileşimi aynı şekilde aktarmayı çok iyi bilen bu yapım, anlatım biçimlerini de detaylı bir şekilde kontrol ettiğinden pastel tonlarını da ekrana iyi yansıtmasını başarmaktadır. Güzel ve Çirkin hem duygusal hem de içten bir sinema anlatısıdır.

Detaylı Bilgi


Güzel ve Çirkin Türkçe dublaj izle 1991, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir.

Yakışıklı bir prens bir cadı tarafından lanetlenir ve kalan günlerini bir canavar olarak geçirmek zorundadır. Genç bir kadının sevgisini kazanır ve tekrardan insan olmaya başlar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)