1x
Halka 3 HD FULL 1080p Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 2,816 Görüntülenme

Halka 3 HD FULL 1080p Film İzle

(2017)

Yönetmen:

{"f-javier-gutierrez2":{"tur":"2","isim":"F. Javier Guti\u00e9rrez","resim":""}}

Oyuncular:

{"matilda-anna-ingrid-lutz1":{"tur":"1","isim":"Matilda Anna Ingrid Lutz","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matilda-anna-ingrid-lutz.jpg"},"alex-roe1":{"tur":"1","isim":"Alex Roe","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alex-roe.jpg"},"johnny-galecki1":{"tur":"1","isim":"Johnny Galecki","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/johnny-galecki.jpg"},"aimee-teegarden1":{"tur":"1","isim":"Aimee Teegarden","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aimee-teegarden.jpg"},"bonnie-morgan1":{"tur":"1","isim":"Bonnie Morgan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bonnie-morgan.jpg"},"lizzie-brochere1":{"tur":"1","isim":"Lizzie Brocher\u00e9","resim":""},"zach-roerig1":{"tur":"1","isim":"Zach Roerig","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/zach-roerig.jpg"},"andrea-powell1":{"tur":"1","isim":"Andrea Powell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/andrea-powell.jpg"},"rose-bianco1":{"tur":"1","isim":"Rose Bianco","resim":""},"p-david-miller1":{"tur":"1","isim":"P. David Miller","resim":""},"jill-jane-clements1":{"tur":"1","isim":"Jill Jane Clements","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jill-jane-clements.jpg"},"laura-wiggins1":{"tur":"1","isim":"Laura Wiggins","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/laura-wiggins.jpg"}}

Halka 3 Film Konusu


Gayet normal yaşamlar süren lise öğrencisi Julia ve üniversitede okuyan erkek arkadaşı Holt güzel birlikteliklerinin ardından yavaş yavaş uzaklaşmaya başlarlar. Bu durum genç kadını son derece üzmektedir. Julia ilişkilerini son kez gözden geçirmek için erkek arkadaşı Holt’un evine gider. Evine gittiğinde korku dolu bir gerçekle yüzleşir. Genç adamın okuldan arkadaşları izledikten 7 gün sonra insanları öldüren bir videoyu Holt’a izletmişlerdir. Videoyu izlemenin üzerinden 6,5 gün geçmiştir ve korku dolu saatler başlamıştır. Son saatlerinde ilişkilerinde tekrar yakınlaşan ikili bu durumdan kurtulmanın bir yolunu ararlar.

İzlerken tüyleri ürperten sinema filmi başladıktan sonra ara vermeden tek seferde izlenecek bir filmdir. 2017 Amerikan yapımı olan filmin yönetmenliğini F. Javier Gutierrez üstlenmektedir. Korku türünde olan sinema filmi halka filminin devam serisidir.

Detaylı Bilgi


sinema severlerin en çok aradığı film türü olan gizem ve gerilim türü filmleri arasında 2017 yılında vizyonda yer alan halka 3 izle filmi korku dolu sahneleri ile izleyicilerden geçer not alan bir filmdir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?