1x
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 1080p Filmi FULL HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 10,106 Görüntülenme

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 1080p Filmi FULL HD İzle

(1997)

Yönetmen:

{"steven-spielberg2":{"tur":"2","isim":"Steven Spielberg","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/steven-spielberg.jpg"}}

Oyuncular:

{"jeff-goldblum1":{"tur":"1","isim":"Jeff Goldblum","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jeff-goldblum.jpg"},"julianne-moore1":{"tur":"1","isim":"Julianne Moore","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/julianne-moore.jpg"},"camilla-belle1":{"tur":"1","isim":"Camilla Belle","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/camilla-belle.jpg"},"peter-stormare1":{"tur":"1","isim":"Peter Stormare","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/peter-stormare.jpg"},"richard-attenborough1":{"tur":"1","isim":"Richard Attenborough","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/richard-attenborough.jpg"},"joseph-mazzello1":{"tur":"1","isim":"Joseph Mazzello","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joseph-mazzello.jpg"},"ariana-richards1":{"tur":"1","isim":"Ariana Richards","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ariana-richards.jpg"},"pete-postlethwaite1":{"tur":"1","isim":"Pete Postlethwaite","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/pete-postlethwaite.jpg"},"arliss-howard1":{"tur":"1","isim":"Arliss Howard","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/arliss-howard.jpg"},"vanessa-lee-chester1":{"tur":"1","isim":"Vanessa Lee Chester","resim":""},"thomas-f-duffy1":{"tur":"1","isim":"Thomas F. Duffy","resim":""},"thomas-rosales-jr1":{"tur":"1","isim":"Thomas Rosales Jr.","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/thomas-rosales-jr.jpg"}}

Jurassic Park 2 Kayıp Dünya Film Konusu


Jurassic Park 2 Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. 1997 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini yine Stephen Spielberg yapmıştır. IMDB puanı 6.5 olan film ABD yapımıdır ve Fantastik - Macera kategorilerinde karşımıza çıkar. İlk filmde yaşanan tüm olayların üzerinden uzun zaman geçmiş ve dinazorların tamamen yok edildiği düşünülmüştür. Jurassic Park'ın B kısmına araştırma yapmak için giden ekip aslında durumun hiç de sanıldığı gibi olmadığını anlar. Dinazorlar tamamen yok edilmemiştir ve ekip bunu ortaya çıkarır. Ancak çok daha büyük bir sorun vardır. Burada herkesten habersiz yaşam süren dinazorlar daha da vahşi hayvanlara dönüşmüşlerdir. Savaş kaçınılmaz olup, bu bölgeden çıkış ise neredeyse imkansızdır.

Detaylı Bilgi


Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır.

Birinde filmde yaşananlardan sonra dinazorların 2 defa yer yüzünden silindiği sanılmaktadır parkın B kısmına araştırma yapmaya giden ekip aslında durumun böyle olmadığını görür vahşileşen dinazorlarla bir savaş kaçınılmazdır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?