1x
Kardaki İzler 2017 Türkçe Dublaj HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 2,598 Görüntülenme

Kardaki İzler 2017 Türkçe Dublaj HD 1080p Full İzle

(2017)

Yönetmen:

{"taylor-sheridan2":{"tur":"2","isim":"Taylor Sheridan","resim":""}}

Oyuncular:

{"elizabeth-olsen1":{"tur":"1","isim":"Elizabeth Olsen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elizabeth-olsen.jpg"},"jeremy-renner1":{"tur":"1","isim":"Jeremy Renner","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jeremy-renner.jpg"},"jon-bernthal1":{"tur":"1","isim":"Jon Bernthal","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jon-bernthal.jpg"},"martin-sensmeier1":{"tur":"1","isim":"Martin Sensmeier","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/martin-sensmeier.jpg"},"julia-jones1":{"tur":"1","isim":"Julia Jones","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/julia-jones.jpg"},"gil-birmingham1":{"tur":"1","isim":"Gil Birmingham","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/gil-birmingham.jpg"},"ian-bohen1":{"tur":"1","isim":"Ian Bohen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ian-bohen.jpg"},"matthew-del-negro1":{"tur":"1","isim":"Matthew Del Negro","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matthew-del-negro.jpg"},"hugh-dillon1":{"tur":"1","isim":"Hugh Dillon","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/hugh-dillon.jpg"},"eric-lange1":{"tur":"1","isim":"Eric Lange","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/eric-lange.jpg"},"erich-lange1":{"tur":"1","isim":"Erich Lange","resim":""}}

Kardaki İzler Film Konusu


Film, henüz yeni FBI ajanı olmuş çiçeği burnunda bir kadın olan Jane Banner ve Cory Lambert’in ortaklığını konu ediniyor. Cory Lambert, geçmişinin sorunları ile yaşamakta olan, yerel kıdemli bit oyun izleyicisidir. Yolları kesişen bu ikili güçlerini birleştirip bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Kızılderili bölgesinin ıssız bir yerinden işlenen bu cinayet pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Burada öldürülen genç kızın cinayetini araştırmak için çıktıkları bu yolculukta, büyük bir gizemin ve çıkmazlığın ortasında kalırlar. Bu yolda ilerledikçe sırlarla dolu olduğunu görürler ve içlerini bir intikam hissi kaplar. Öldürülen genç kızın öcünü almak için yolculuğa devam ederler. Başrollerinde yenilmezler ekibinin usta oyuncuları Jeremy Renner ve Elizabeth Olsen oynuyor.

Detaylı Bilgi


Gerilim film türü severlere 2017 yılında en çok izlenen yabancı sinema kuşağı filmi olarak sizlerle buluşacak olan Kardaki İzler izle filmi farklı bir sinema deneyimi ile sizleri beklemektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?