1x
Küçük Kahraman 2018 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 2,893 Görüntülenme

Küçük Kahraman 2018 Filmi HD 1080p Full İzle

(2018)

Yönetmen:

{"colin-brady2":{"tur":"2","isim":"Colin Brady","resim":""},"christopher-reeve2":{"tur":"2","isim":"Christopher Reeve","resim":""}}

Oyuncular:

{"jake-t-austin1":{"tur":"1","isim":"Jake T. Austin","resim":""},"brian-dennehy1":{"tur":"1","isim":"Brian Dennehy","resim":""},"whoopi-goldberg1":{"tur":"1","isim":"Whoopi Goldberg","resim":""}}

Küçük Kahraman Film Konusu


Küçük Kahraman, Eğlenceli filmlerde her zaman animasyon yapısı dikkat çekmektedir. Babasını kurtarabilmek adına çok zorlu mücadeleye girmek zorunda olan küçük çocuk Bayu tesadüf eseri bir kılıç bulur. Bu kılıcı bulması ile birlikte hayatı çok farklı hale bürünür. Bulduğu kılıç yüzünden hem babası hem de kasaba sakinleri taşa dönüşür. Bunun sebebi ise Asura’yı uyandırmış olmasıdır. Kasabada yaşayanlar ile babasını bu durumdan kurtulmanın yolunu arayan Bayu savaşmak için öncelikle ona güç verecek olan tılsımı bulmalıdır. Oldukça güzel yapıya sahip olan Küçük Kahraman filmi her yönü ile başarıyı gösteriyor. Filmde beklentilerinizi karşılayacak düzene sahip olması da değeri gösteren önemli faktörlerden bir tanesidir. Her yaş grubuna uygun harika bir film sizleri bekliyor.

Detaylı Bilgi


Küçük Kahraman izle türkçe dublaj full hd 2018, Eğlenceli filmlerde her zaman animasyon yapısı dikkat çekmektedir. Filmin imdb puanı 6,4 tür.

Oldukça güzel yapıya sahip olan Küçük Kahraman filmi her yönü ile başarıyı gösteriyor. Filmde beklentilerinizi karşılayacak düzene sahip olması da değeri gösteren önemli faktörlerden bir tanesidir. Her yaş grubuna uygun harika bir film sizleri bekliyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)