1x
Mary ve Max 2009 Filmi 1080p HD FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 2,623 Görüntülenme

Mary ve Max 2009 Filmi 1080p HD FULL izle

(2009)

Yönetmen:

{"adam-elliot2":{"tur":"2","isim":"Adam Elliot","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/adam-elliot.jpg"}}

Mary ve Max Film Konusu


Mary ve Max, Tamamen fotoğraf karelerinin ardı arkasına birbirini tamamlamasıyla ortaya çıkan muazzam bir animasyon Mary ve Max izle. Hayatta içine kapanık iki kişinin senelere yaymış oldukları mektup arkadaşlığı olarak ilerleyen film, hem anlatısı hem de içtenliğiyle izleyicisini kendisine çekmeyi başarmıştır. Ki izlerken gerçekten de pek çok sekansında duygulanacak, kendinizi bir hayli etkili bir sinemasal dünyanın içerisinde bulacaksınız. Çocuklardan ziyade yetişkinlerin çok daha sevip benimseyebileceği türden bir animasyon Mary ve Max. Senelere yayılan muazzam bir arkadaşlık. Bu arkadaşlığı belgeleyen eşsiz anlatı sayesinde sizler, kendinizi bir hayli iyi hissedeceğiniz muazzam bir yapımın içerisine bırakmış olacaksınız. Bu film o konuda en iyisi olmayı başarmaktadır.

Detaylı Bilgi


Mary ve Max Türkçe dublaj izle, Tamamen fotoğraf karelerinin ardı arkasına birbirini tamamlamasıyla ortaya çıkan muazzam bir animasyon filmi.

Melbourne'de yaşayan 8 yaşındaki kız çocuğu Mary, Ağır bir obez olan New York'ta yaşayan Max arasındaki mektup arkadaşlığını anlatan harika bir animasyon filmi.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?