1x
Mercy Black 2019 Filmi 1080p HD FULL İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 3,078 Görüntülenme

Mercy Black 2019 Filmi 1080p HD FULL İzle

(2019)

Yönetmen:

{"owen-egerton2":{"tur":"2","isim":"Owen Egerton","resim":""}}

Oyuncular:

{"daniella-pineda1":{"tur":"1","isim":"Daniella Pineda","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/daniella-pineda.jpg"},"austin-amelio1":{"tur":"1","isim":"Austin Amelio","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/austin-amelio.jpg"},"elle-lamont1":{"tur":"1","isim":"Elle LaMont","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elle-lamont.jpg"}}

Mercy Black Film Konusu


Mercy Black, Korku filmlerinin genel konusu itibari ile farklılıklar sunması kaliteyi belirleyen özelliklerdendir. Bu alanda oldukça etkili güzellik sunan Mercy Black filmi başarıya ulaşmış durumdadır. Bütçesinin düşük olması beklentileri düşük gösterse de ortaya çıkan film hiçte küçümsenecek gibi değil. Kalitesi ve her yönü ile sizi derinden etkiyecek halleri de bünyesinde bulunduruyor. Bir korku filmden beklediğiniz her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz yöndedir. Parkta vahşice öldürülen 12 yaşında ki iki kız çocuğu sınıf arkadaşlarını kandırıp cinayete sebep olurlar. Güçlerin bu olayla bağlantılı şekilde gelişmesi de olaylar hakkında ki düzeni ortaya koyuyor. Her sahnesinin oldukça ürpertici olması da izleyicinin beklentilerine yönelik hamleleri gösteriyor. İstenilen düzeyi başarmış olan film bakış yönü ve senaryo uyumluluğu ile de kendini gösteriyor.

Detaylı Bilgi


Mercy Black izle Türkçe dublaj full hd 2019, Korku filmlerinin genel konusu itibari ile farklılıklar sunması kaliteyi belirleyen özelliklerdendir.

Bir kadın kötü bir ruha benzettiği sınıf arkadaşını bıçaklayarak öldürür ve 15 yıl hapse girer çıktığında ise mücadele vermesi gerekiyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?