1x
Muse 2019 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 2 Yorum 3,257 Görüntülenme

Muse 2019 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle

(2019)

Yönetmen:

{"richard-john-taylor2":{"tur":"2","isim":"Richard John Taylor","resim":""}}

Oyuncular:

{"nicholas-ball1":{"tur":"1","isim":"Nicholas Ball","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nicholas-ball.jpg"},"kitty-lucas1":{"tur":"1","isim":"Kitty Lucas","resim":""},"kev-orkian1":{"tur":"1","isim":"Kev Orkian","resim":""},"emily-price1":{"tur":"1","isim":"Emily Price","resim":""},"jeffrey-richards1":{"tur":"1","isim":"Jeffrey Richards","resim":""}}

Muse Film Konusu


Başarılı öğretmen Samuel, sevgilisini yeni kaybetmiş ve oldukça üzgün bir hayat sürdürmektedir. Yaşadığı zorlu günlerle baş edebilmek için kendini tamamen mesleğine adayan Samuel geceleri kabuslarla uyanmaktadır. Gördüğü kabuslar onun için çok zorlu süreçler yaşamasına neden olmaktadır. Görmüş olduğu rüyalarda hiç tanımadığı bir kadın korkunç şekilde ölmesini görmektedir. Sürekli olarak her gece gördüğü bu rüyaya bir türlü anlam veremeyen adam duyduğu bir haber ile şok yaşar. Her gece kabusu olan kadının ölüm şekli ve durumu gerçek hayatta gerçekleşmiştir. Bu duruma anlam veremese de rüyasına giren kadının gerçek olduğunu öğrenmesi onu daha da farklı hallere sürükler. Muse filmi görülen rüyalar ile gerçek hayat arasında ki bağı gösteren yapıya sahiptir. Oldukça etkili film bakış açışınızı etkileyebilecek türdendir.

Detaylı Bilgi


Richard John Taylor'ın Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği 2019 yapımı muse türkçe dublaj izle filmi gerilim korku teması yanında olduk ürkütücü sahneleri ile izleyicilerden tam not alan bir korku filmi olarak gösterilmektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)