1x
Parçalanmış 2016 Filmi 1080p HD FULL İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 1,908 Görüntülenme

Parçalanmış 2016 Filmi 1080p HD FULL İzle

(2016)

Yönetmen:

{"m-night-shyamalan2":{"tur":"2","isim":"M. Night Shyamalan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/m-night-shyamalan.jpg"}}

Oyuncular:

{"james-mcavoy1":{"tur":"1","isim":"James McAvoy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/james-mcavoy.jpg"},"anya-taylorjoy1":{"tur":"1","isim":"Anya TaylorJoy","resim":""},"haley-lu-richardson1":{"tur":"1","isim":"Haley Lu Richardson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/haley-lu-richardson.jpg"},"anya-taylor-joy1":{"tur":"1","isim":"Anya Taylor-Joy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/anya-taylor-joy.jpg"},"jessica-sula1":{"tur":"1","isim":"Jessica Sula","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jessica-sula.jpg"},"betty-buckley1":{"tur":"1","isim":"Betty Buckley","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/betty-buckley.jpg"},"peter-patrikios1":{"tur":"1","isim":"Peter Patrikios","resim":""},"jalina-mercado1":{"tur":"1","isim":"Jalina Mercado","resim":""},"james-robinson-jr1":{"tur":"1","isim":"James Robinson Jr.","resim":""}}

Parçalanmış Film Konusu


Parçalanmış, Gerilim filmi kategorisinde oldukça dikkat çekici yapıtlardan bir tanesi olan film zorlu halleri ve beklenmedik durumları konu edinmektedir. Parçalanmış filmi oldukça güçlü kadrosu ve film yönetimi ile dikkat çekiyor. Çoklu kişilik bozukluğu yaşadığı için oldukça zor durumlarla karşı karşıya gelen Kevin 23 farklı alter egosu bulunmaktadır. Bu egolar içerisinde en çok dikkat çeken ve tehlikeli olan ise suça meyilli olan yönüdür. Bundan dolayı da bir akşam market çıkışında 3 kız kardeşi kaçırıp bodruma kilitler. Egosunun hükmü yüzünden kızlar ile farklı ilişkiler kurması karışıklıklara yol açmaya başlar. Bunun sebebi ise egolar çatışması yaşamasıdır. Bundan dolayı da çok tehlikeli hale gelen Kevin oldukça gerilim dolu anlara sebep olur. İyi niyetli alter egosundan yararlanıp kaçma planları kuran kızların yaşadıkları da oldukça zor ve çetrefillidir.

Detaylı Bilgi


Parçalanmış izle Türkçe dublaj, Gerilim kategorisinde dikkat çekici yapıtlardan bir tanesi olan film zorlu halleri ve beklenmedik durumları konu ediyor.

Üç tane kız 23 tane farklı kişiliğe sahip dengesiz birisi tarafından kaçırılırlar 24 cü kişiliği ortaya çıkmadan kaçmaya çalışmalılar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?