1x
Sihirbazlar Çetesi 1 HD FULL 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 2,214 Görüntülenme

Sihirbazlar Çetesi 1 HD FULL 1080P İzle

(2013)

Yönetmen:

{"louis-leterrier2":{"tur":"2","isim":"Louis Leterrier","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/louis-leterrier.jpg"}}

Oyuncular:

{"jesse-eisenberg1":{"tur":"1","isim":"Jesse Eisenberg","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jesse-eisenberg.jpg"},"common1":{"tur":"1","isim":"Common","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/common.jpg"},"mark-ruffalo1":{"tur":"1","isim":"Mark Ruffalo","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/mark-ruffalo.jpg"},"morgan-freeman1":{"tur":"1","isim":"Morgan Freeman","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/morgan-freeman.jpg"},"woody-harrelson1":{"tur":"1","isim":"Woody Harrelson","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/woody-harrelson.jpg"},"dave-franco1":{"tur":"1","isim":"Dave Franco","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dave-franco.jpg"},"michael-caine1":{"tur":"1","isim":"Michael Caine","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michael-caine.jpg"},"melanie-laurent1":{"tur":"1","isim":"Mu00e9lanie Laurent","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/melanie-laurent.jpg"},"joe-chrest1":{"tur":"1","isim":"Joe Chrest","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joe-chrest.jpg"},"laura-cayouette1":{"tur":"1","isim":"Laura Cayouette","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/laura-cayouette.jpg"},"elias-koteas1":{"tur":"1","isim":"Elias Koteas","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/elias-koteas.jpg"},"michael-kelly1":{"tur":"1","isim":"Michael Kelly","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michael-kelly.jpg"},"chris-browning1":{"tur":"1","isim":"Chris Browning","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-browning.jpg"}}

Sihirbazlar Çetesi Film Konusu


Sihirbazlar Çetesi, Dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir ekibin başına gelen olayları anlatan film de gördüklerinize inanamayacaksınız. Sihirbazlar Çetesi 1 filminde ki muhteşem yeteneklere sahip olan illüzyonistler şov amaçlı değil de büyük bir banka soygunu için izleyicileri kullanır. Soyguncular kıtanın birinden çaldıkları paraları seyircilerin banka hesaplarına dağıtarak herkesi şaşırtıyorlar. Oldukça etkileyici anları görebileceğiniz filmde beklentilerinizi karşılayacak düzeyde. Ters köşe yapan Sihirbazlar Çetesi bu noktada muhteşem şovlarına soygunu dahil etmeleri de her zaman karışıklığa sebep olmaktadır. Olayları çözmek ve bu çetenin işlerini durdurmak isteyen FBI ajanı Dylan peşlerine düşerek onları yakalamak ister. Her an ne olacağının belli olmadığı filmde sizi etkileyecek sahneler olaylar oldukça hoş etki sunacaktır.

Detaylı Bilgi


Sihirbazlar Çetesi Türkçe dublaj izle, 2013 yılı vizyon filmlerinden biri olup yönetmenliğini Louis Leterrier üstlenmiş olup film ABD yapımı olarak sinemalardaki yerini almıştır. Sihirbazlar Çetesi 1. film olup sihirbazların birbirinden yetenekli marifetlerini sinemalarda beyaz perdeye uyarlanmış hali izleyici ile buluşuyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?