1x
Snowden 2017 HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 2,548 Görüntülenme

Snowden 2017 HD FULL 1080p İzle

(2016)

Yönetmen:

{"oliver-stone2":{"tur":"2","isim":"Oliver Stone","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/oliver-stone.jpg"}}

Oyuncular:

{"joseph-gordon-levitt1":{"tur":"1","isim":"Joseph Gordon-Levitt","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joseph-gordon-levitt.jpg"},"shailene-woodley1":{"tur":"1","isim":"Shailene Woodley","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/shailene-woodley.jpg"},"melissa-leo1":{"tur":"1","isim":"Melissa Leo","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/melissa-leo.jpg"},"zachary-quinto1":{"tur":"1","isim":"Zachary Quinto","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/zachary-quinto.jpg"},"tom-wilkinson1":{"tur":"1","isim":"Tom Wilkinson","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tom-wilkinson.jpg"},"timothy-olyphant1":{"tur":"1","isim":"Timothy Olyphant","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/timothy-olyphant.jpg"},"joely-richardson1":{"tur":"1","isim":"Joely Richardson","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joely-richardson.jpg"},"rhys-ifans1":{"tur":"1","isim":"Rhys Ifans","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rhys-ifans.jpg"},"ben-schnetzer1":{"tur":"1","isim":"Ben Schnetzer","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ben-schnetzer.jpg"},"lakeith-stanfield1":{"tur":"1","isim":"Lakeith Stanfield","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lakeith-stanfield.jpg"},"parker-sawyers1":{"tur":"1","isim":"Parker Sawyers","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/parker-sawyers.jpg"},"christian-contreras1":{"tur":"1","isim":"Christian Contreras","resim":""}}

Snowden Film Konusu


2017 Yapımı Amerikan gerilim filmlerinden biri olan Snowden konusuyla oldukça dikkat çekmektedir. Edward Snowden birgün Amerikan hükümetine ait gizli olarak lanse edilen sosyal medya hesaplarına, e-posta yazışmalarına, cep telefonu mesajlarına, kredi kartı bilgilerine ve en önemlisi bilgisayar kamerasına erişebilmektedir. Oldukça gizli olan bu bilgilerin korumasının olmadığını anlayan Edward bu bilgileri diğer ülkelerle paylaşır. Amacı güvenlik sorununa dikkat çekmek olan Edward bir anda vatan haini ilan edilir. Vatan hainliği damgasıyla mücadele ederken işler bir anda değişir ve ülkenin en önemli kahramanı olur. Hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken bu film birçok kişi tarafından oldukça beğenilmiştir.

Detaylı Bilgi


2017 en iyi dram ve gerilim film türü olarak izleyici ile buluşan bir film olan Snowden izle filmi kesintisiz ve takılmadan izleme olanağı sunuyoruz...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?