1x
Yıldızlara Doğru 2019 Filmi HD 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 1 Yorum 3,297 Görüntülenme

Yıldızlara Doğru 2019 Filmi HD 1080P izle

(2019)

Yönetmen:

{"james-gray2":{"tur":"2","isim":"James Gray","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/james-gray.jpg"}}

Oyuncular:

{"brad-pitt1":{"tur":"1","isim":"Brad Pitt","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/brad-pitt.jpg"},"ruth-negga1":{"tur":"1","isim":"Ruth Negga","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ruth-negga.jpg"},"tommy-lee-jones1":{"tur":"1","isim":"Tommy Lee Jones","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tommy-lee-jones.jpg"},"donald-sutherland1":{"tur":"1","isim":"Donald Sutherland","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/donald-sutherland.jpg"},"jamie-kennedy1":{"tur":"1","isim":"Jamie Kennedy","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jamie-kennedy.jpg"},"kimberly-elise1":{"tur":"1","isim":"Kimberly Elise","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/kimberly-elise.jpg"},"loren-dean1":{"tur":"1","isim":"Loren Dean","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/loren-dean.jpg"},"daniel-sauli1":{"tur":"1","isim":"Daniel Sauli","resim":""},"anne-mcdaniels1":{"tur":"1","isim":"Anne McDaniels","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/anne-mcdaniels.jpg"},"john-finn1":{"tur":"1","isim":"John Finn","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/john-finn.jpg"},"vivian-fleming-alvarez1":{"tur":"1","isim":"Vivian Fleming-Alvarez","resim":""},"ran-wei1":{"tur":"1","isim":"Ran Wei","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ran-wei.jpg"}}

Yıldızlara Doğru Film Konusu


Yıldızlara Doğru izle (ya da Ad Astra) filmi 2019 bilim kurgu film türünde sinemalarda yer alan filmde Roy, uzayda kaybolan babasını bulma konusunda oldukça kararlıdır. Babası yaklaşık olarak 20 yıl önce uzayda hayatın olup olmadığına dair araştırmaya çıkmıştır. Halen hayatta olduğunu düşünen Roy, bilinmeze giden yolculukta yaşadıkları oldukça farklı halleri sunacaktır. Uzay yolculuğu bir biri ile bağlantılı halde ilerlerken galakside yaşananlar ise tuhaf hallere sahne olacaktır. Gezegendeki hayatın tehdit edilmesini de araştırmak için çıktığı yolda güneş sistemi dışına çıkacaktır. Ad Astra hem bilinmezi hem de yaşanan farklı halleri size sunabilecek kaliteli yapıtlardan bir tanesidir. İnsan varlığını sorgulatacak hallerin yaşandığı yolculukta sırlar oldukça ilginçlikler sunacaktır. Sırlarla dolu galakside yaşayacakları sizi de oldukça heyecanlı anlara götürebilecek düzeydedir. Kaliteli senaryosu ve oldukça başarılı kadrosu ile de etkiyi ortaya koyuyor.

Detaylı Bilgi


Orijinal adı Ad Astra ile sinemalarda yer alan Yıldızlara Doğru filmi bilim kurgu türünde yer alan film oldukça heyecan verici olması ve farklı konusuyla izleyicilerden 6,3 imdb puanı alan film izlemenye değer olarak sizlere sunuyoruz...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)