1x
Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası HD FULL 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 4,228 Görüntülenme

Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası HD FULL 1080p izle

(2015)

Yönetmen:

{"walt-becker2":{"tur":"2","isim":"Walt Becker","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/walt-becker.jpg"}}

Oyuncular:

{"jason-lee1":{"tur":"1","isim":"Jason Lee","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jason-lee.jpg"},"kimberly-williams-paisley1":{"tur":"1","isim":"Kimberly Williams-Paisley","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/kimberly-williams-paisley.jpg"},"josh-green1":{"tur":"1","isim":"Josh Green","resim":""},"tony-hale1":{"tur":"1","isim":"Tony Hale","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tony-hale.jpg"},"bella-thorne1":{"tur":"1","isim":"Bella Thorne","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bella-thorne.jpg"},"eddie-steeples1":{"tur":"1","isim":"Eddie Steeples","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/eddie-steeples.jpg"},"keith-arthur-bolden1":{"tur":"1","isim":"Keith Arthur Bolden","resim":""},"joshua-mikel1":{"tur":"1","isim":"Joshua Mikel","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joshua-mikel.jpg"},"jesica-ahlberg1":{"tur":"1","isim":"Jesica Ahlberg","resim":""},"marisol-correa1":{"tur":"1","isim":"Marisol Correa","resim":""},"hakim-callender1":{"tur":"1","isim":"Hakim Callender","resim":""},"john-lacy1":{"tur":"1","isim":"John Lacy","resim":"https://www.realfilmizle3.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/john-lacy.jpg"}}

Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası Film Konusu


2016 Amerikan yapımı bu film animasyon, komedi ve macera türündedir. Birçok eleştirmen tarafından oldukça beğenilen filmin yönetmenlik koltuğuna Walt Becker oturmaktadır. Alvin yanlış bir anlaşılma sonucu, arkadaşlarının Dave’in yeni sevgilisine evlenme teklifi edeceğini düşünmeye başlar. Alvinin tek amacı kalmıştır. Dave’in evlenme teklifi kararını vazgeçilmek için yola koyulan Alvinin önünde oldukça zorlu bir süreç yaşanacaktır. 3 Gün içerisinde ayrıca hem evlenmekten üvey kardeşlere sahip olmamak için amansız bir mücadeleye girecektir. Çıktığı dönem içerisinde birçok kişi tarafından oldukça beğenilen film 2016 yılına damga vuran animasyon yapımlarından biri olmuştur. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de büyük keyifle izlediği film herkesi kahkahalara boğmuştur.

Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle adlı animasyon filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


Serinin dördüncü filmi olarak 2015 filmleri arasında yer alan Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle filmi harika bir macera ile sizleri bekliyor.

Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle


Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle filmi yabancı sinema kuşağı filmleri arasında yer alarak sizlere türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede ücretsiz ve donmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?