1x
Denemeye Değer 2019 HD FULL 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 3,661 Görüntülenme

Denemeye Değer 2019 HD FULL 1080p izle

(2019)

Yönetmen:

{"jonathan-levine2":{"tur":"2","isim":"Jonathan Levine","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jonathan-levine.jpg"}}

Oyuncular:

{"charlize-theron1":{"tur":"1","isim":"Charlize Theron","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/charlize-theron.jpg"},"seth-rogen1":{"tur":"1","isim":"Seth Rogen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/seth-rogen.jpg"},"june-diane-raphael1":{"tur":"1","isim":"June Diane Raphael","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/june-diane-raphael.jpg"},"alexander-skarsgard1":{"tur":"1","isim":"Alexander Skarsg\u00e5rd","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alexander-skarsgard.jpg"},"oshea-jackson-jr1":{"tur":"1","isim":"O\\'Shea Jackson Jr.","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/oshea-jackson-jr.jpg"}}

Denemeye değer Film Konusu


İşsiz bir gazeteci olan Fred Flarsky, oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Çocukluk aşkını hiçbir zaman unutmayan Fred ona sadık şekilde yaşam sürme kararını uygulamaktadır. Bu noktada onu hiçbir şey değiştiremez ve fikri ile oynayamaz. İşsiz Fred aşık olduğu kadına ulaşması imkansız halde olduğunu düşünmektedir. Dünyanın en güçlü kadınları arasında yer alan Charlotte Field, ulaşılamaz konumda yer almaktadır. Denemeye Değer filmi bu açıdan bakıldığı zaman zirvede yer alan bir kadına ulaşmaya çalışan işsiz birinin neler yapacağını en güzel şekilde aktarmaktadır. ABD Dışişleri Bakalı olan Charlotte, bulunduğu konumdan daha iyi seviyeye gelip Başkan olma planları yapmaktadır. Böylesine idealleri olan bir kadın işsiz gazeteci Fred ile birlikte olması düşünülemez bile. Bunun gerçek olmadığını göstermek isteyen Fred neler yapacağını filmde ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

İngilizce adıyla Long Shot olarak sinemalarda yeni yer alan 2019 yapımı Denemeye değer izle filmi en iyi romantik komedi filmleri arasında gösterilmektedir.

Detaylı Bilgi


Denemeye değer filmi 2019 komedi romantik film severler için yarı bir keyif verecek sinema filmi olarak 2019 filmleri arasında yer alıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?