1x
Gringo 2018 Filmi HD 1080p Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1,717 Görüntülenme

Gringo 2018 Filmi HD 1080p Full izle

(2018)

Yönetmen:

{"nash-edgerton2":{"tur":"2","isim":"Nash Edgerton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nash-edgerton.jpg"}}

Oyuncular:

{"joel-edgerton1":{"tur":"1","isim":"Joel Edgerton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joel-edgerton.jpg"},"charlize-theron1":{"tur":"1","isim":"Charlize Theron","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/charlize-theron.jpg"},"david-oyelowo1":{"tur":"1","isim":"David Oyelowo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/david-oyelowo.jpg"},"amanda-seyfried1":{"tur":"1","isim":"Amanda Seyfried","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/amanda-seyfried.jpg"},"thandie-newton1":{"tur":"1","isim":"Thandie Newton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/thandie-newton.jpg"},"sharlto-copley1":{"tur":"1","isim":"Sharlto Copley","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sharlto-copley.jpg"},"bashir-salahuddin1":{"tur":"1","isim":"Bashir Salahuddin","resim":""},"diego-catano1":{"tur":"1","isim":"Diego Cata\u00f1o","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/diego-catano.jpg"},"yul-vazquez1":{"tur":"1","isim":"Yul Vazquez","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/yul-vazquez.jpg"},"melonie-diaz1":{"tur":"1","isim":"Melonie Diaz","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/melonie-diaz.jpg"},"alan-ruck1":{"tur":"1","isim":"Alan Ruck","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alan-ruck.jpg"},"paris-jackson1":{"tur":"1","isim":"Paris Jackson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/paris-jackson.jpg"}}

Gringo Film Konusu


Gringo, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huylu olan önemli bir iş adamıdır. Fakat işler pekte istediği düzeyde değildir. Zor hallere bürünmesinde en önemli etkenlerde kuşkusuz onu sırtından bıçaklayan güvendiği meslektaşlarıdır. Bir anda kendini yerel uyuşturucu baronlarının arasında bulması olayların seyrini daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Gringo filminde bu şartlarda ne tür hallere gireceğini bilemeyen Harold konu edinmektedir. Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur. Bu işten kurtulması gerektiğinin farkında olsa da işler daha da zorlaşır ve tehlike çanları artık onun için çalmaktadır. Hayatta kalma mücadelesi vermesi gereken durum ile de yaşamak zorundadır.

Detaylı Bilgi


Gringo izle Türkçe dublaj full hd 2018, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huyludur.

Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?