1x
Gün Doğmadan 1995 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,370 Görüntülenme

Gün Doğmadan 1995 Filmi HD FULL 1080p İzle

(1995)

Yönetmen:

{"richard-linklater2":{"tur":"2","isim":"Richard Linklater","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/richard-linklater.jpg"}}

Oyuncular:

{"ethan-hawke1":{"tur":"1","isim":"Ethan Hawke","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ethan-hawke.jpg"},"julie-delpy1":{"tur":"1","isim":"Julie Delpy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/julie-delpy.jpg"},"andrea-eckert1":{"tur":"1","isim":"Andrea Eckert","resim":""}}

Gün Doğmadan Film Konusu


Gün Doğmadan, Yönetmen Richard Linktlater’in uzun senelere yayarak çekmiş olduğu üçlemenin ilk filmi Gün Doğmadan izle. Yolları kesişen bir kadın ile bir erkeğin hikayesini anlatan film, Avrupa yolcuğu esnasında trende karşılaşıp tanışan iki insan arasındaki iletişimi aktarmaktadır. Viyana şehrindeyken trenden inmeye ve bir günlüğüne bu şehirde vakit geçirmeye karar veren ikili, şehrin sokaklarında ve güzelliği eşliğinde kurduğu iletişimde birbirilerine karşı ilgi duysalar bile tam olarak bunu ifade edemezler. Yönetmenin büyük ilgi gören ve 9 sene sonrasında da devamını getirdiği bu film, insan hayatındaki fırsatlar ve duygular üzerine yön bulan önemli anlatılardan birisi olarak bu filmin sıcaklığı sizi de etkisi altına alacaktır.

Detaylı Bilgi


Gün Doğmadan Türkçe dublaj izle Full hd 1995, Yönetmen Richard Linktlater’in uzun senelere yayarak çekmiş olduğu üçlemenin ilk filmi.

Genç bir kadınla erkek avrupada tren istasyonunda buluşup geceyi Viyana'da geçirmek için anlaşırlar ama bu onların tek gecesi olacağından habersizler.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?