1x
Öyle veya Böyle 2022 Netflix Filmi Türkçe Dublaj 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 94 Görüntülenme

Öyle veya Böyle 2022 Netflix Filmi Türkçe Dublaj 1080P izle

Hayatımızda aldığımız kararlardan tutun da karşılaştığımız insanlara kadar her şey ama her şey hayatımızın rotasını değiştirebilir elbette; ancak belirleyici olan karakter ve yetenektir. Yani karakterin kaderindir! Yanlış kararlar alıp yoluna devam etsen de, olumsuz tesadüfler seni bulsa da, araban uçuruma doğru gitse de karakterin, kabiliyetin o arabayı uçurumdan çevirip, varmak istediğin güzergaha yönünü döndürebilir. Her ne yaşarsan yaşa sonunda varmak istediğin yola varıyorsun! filmin başlığın da olduğu gibi öyle ya da böyle! Bunun adına da kader değil irade denir.

Bu konu üzerinde çok düşündüğüm olmuştur. “Farklı seçimler yapsaydım sonuç ne olurdu?” Ve şöyle diyorum “Şahsi olarak gene bu noktada olurdum muhtemelen” Belki bu kadar acı çekmemiş, belki bu kadar gecikmemiş, belki bu kadar mücadele gerektirecek hayatın içine düşmeseydim webteizle her şey daha kolay olacaktı fakat her halükarda ben yine bu bilgisayarda bu satırları yazıyor olacaktım.

Bu konuda Jack London’ın sözü tam da benim vurgulamak istediğim düşünceyi anlatıyor: “Hayat iyi kartlara sahip olma değil,bazen kötü bir eli iyi oynama meselesidir”

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Look Both Ways

  Yayın Tarihi:

  17 Ağustos 2022

  Senaryo:

  April Prosser

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?