1x
Clickbait 2219 HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 2,140 Görüntülenme

Clickbait 2219 HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"sophia-cacciola2":{"tur":"2","isim":"Sophia Cacciola","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sophia-cacciola.jpg"}}

Oyuncular:

{"brandi-aguilar1":{"tur":"1","isim":"Brandi Aguilar","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/brandi-aguilar.jpg"},"seth-chatfield1":{"tur":"1","isim":"Seth Chatfield","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/seth-chatfield.jpg"},"cedric-jonathan1":{"tur":"1","isim":"Cedric Jonathan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/cedric-jonathan.jpg"},"jannica-olin1":{"tur":"1","isim":"Jannica Olin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jannica-olin.jpg"},"colby-stewart1":{"tur":"1","isim":"Colby Stewart","resim":"https:\/\/www.realfilmizle3.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/colby-stewart.jpg"}}

Clickbait Film Konusu


Konusu ve içeriği bakımından oldukça güncel yapıyı aktaran film ilginç hallere sahiptir. İnternet dünyasında fenomen olabilmek adına yapılacak olan birçok şeyi konu alan Cliclbait filmi bu yönüyle izleyicinin merakını artırıyor. Birçok dalda ödül almayı başaran film beğeni yönü ile de üst seviyelerde yerini almış durumdadır. İnternet dünyasında fenomen olabilmek için her şeyi yapabilecek olan birinin ona hayran olan üniversite öğrencisi tarafından kaçırılması ile heyecan başlıyor. Kaçırıldığından kimsenin haberinin olmaması da olayları daha ilginç hale getirecektir. Onu bu durumdan kurtarabilecek tek kişi ise ev arkadaşıdır. Fakat ev arkadaşının hiçbir şeyden haberi yoktur. Bu kargaşa da yaşananlar ve hayranın yaptıkları sizin de dikkatinizi çekecek türdedir.

Clickbait gerilim ve korku filmini sitemizden online Full HD ve tek parça 1080p film izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


uzun zamandır beklenen yabancı sinema kuşağı ve gerilim, korku film türü olan Clickbait online film izleme kalitesi ile 2019 yılının son çeyreğinde vizyonda yer alacak filmler arasında yer alacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Clickbait 2219 HD FULL 1080p İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?